Jak si udělat krb v televizi

Blíží se vánoce nebo romantická chvilka s partnerem? Potom se vám možná bude hodit náš návod, jak mít krb v televizi, snadno a rychle. K sehnání je mnoho aplikací a možností, jak mít vlastní krb v televizi, který vypadá opravdu stylově a vše je doprovázeno vynikajícím zvukem.

Uslyšíte praskání ohně v krbu, který je umístěný ve vaší chytré i méně chytré televizi. Krb v televizi je možné mít vícero způsoby, které si vysvětlíme podobně níže. Rozdělil jsem aplikace a možnosti do dvou kategorií: Placené a Zdarma, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Jak mít krb v televizi – Tipy a Triky

  • SMART TV – U chytrých televizí to není nijak složité, máte většinou přístup na GOOGLE play, kde si naleznete příslušnou aplikaci. Níže můžete vidět ty nejkvalitnější.
  • Youtube – Nechcete si stahovat žádnou aplikaci, ale máte v televizi internetové připojení? Potom si můžete na televizi spustit krb vyhledaný právě na Youtube.
  • USB – Pokud má vaše televize USB port pro média nikoliv pro servis, potom si můžete nahrát video na zařízení a pomocí USB jej spustit ve vaší televizi.
  • Propojení TV s PC – Můžete si propojit počítač s televizí, kde si spustíte vámi stáhnutý krb. Tuto možnost může využít 98% uživatelů TV.
  • HDMI – Některé tablety jiná zařízení lze propojit pomocí HDMI. Nahrajte si na zařízení příslušný krbe a spustíte si jej.

Placený krb v televizi

Nyní vám vypíši seznam placených aplikací pro možnost využití krbu v TV.

Aplikace ZDARMA

Většina placených aplikací spojené s krby, jsou kvalitnější oproti těm zdarma, ale i tak jsou tam kousky, které stojí za to.

Youtube krby

Pokud si propojíte zařízení s TV pomocí HDMI či USB, můžou se vám hodit krby z Youtube, které můžete spustit online nebo stáhnout. Stáhnout z Youtube videa není nijak složité, stačí jen za www. Přidat „ss“. Příklad: https://www.ssyoutube.com/watch?v=RDfjXj5EGqI

Velice mě potěší, když budete sdílet dále tento článek a dáte o něm vědět svým známým. Pokud máte i vy jiné nápady nebo možnosti, neváhejte a podělte se v komentářích.

Návod zdarma: 13 tipů, jak prodloužit životnost televize

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

Ověřený prodejce

Ověřený prodejce Kasa.cz - Doporučuje TVspecialista.czHodnocení 5 hvězd

Osobně nakupuji z kasa.cz, kde mají ty nejlevnější ceny a pří nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA. E-shop Kasa.cz využívám již několik let a jsem s jejich profesionalitou vždy spokojen. Především nabízí ty nejnižší ceny na trhu. Rovněž k tomu, působí v ČR a SL po mnoho let a ví, jak se chovat ke svým zákazníkům.

(Možnost také splátkového kalendáře)

TV specialista

Martin Sladký (71 let) - TV specialista

Martin Sladký (71 let) – Ostrava

„Považuji se za TV specialistu, protože se věnuji elektronice od roku 1970 a  konkrétně televizorům od roku 1990. Prošli mi pod rukami tisíce typů a všechny dostupné značky na trhu, i ty co už mezi námi nejsou. Nyní už jsem v důchodu, sice bohužel už nejsem schopný pracovat rukami jako dříve, proto se aspoň koníčku věnuji na tomto portále, kde se snažím čtenářům pomoci s výběrem toho kvalitního televizoru na kterém si i třeba zapaří hry.

Pocházím z dob, kdy výrobky dosahovali opravdové kvality a taková televize, skříň nebo pračka vydržela i 20 let, což bohužel dnes vidím zřídka u jakéhokoliv produktu. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti se všemi značkami, vybírám pouze ty které nabízejí opravdovou kvalitu.

Bohužel u mnohých značek s obrovskou výrobou, jsem zaznamenal vysokou poruchovost, proto se snažím zde na portálu doporučovat a recenzovat, pouze kvalitní a dlouhověké televize i  jiné produkty mnou zakoupené.“

Může vás zajímat

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]