Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB - Vzhled
 • Ověřené TV specialistou
 • Kvalita podložena prodlouženou zárukou – 40 měsíců
 • Vynikající obraz v Ultra HD/4K rolišení
 • Velikost 109 cm (43″) v 4K rozlišení, za výbornou cenu
 • Velmi nízká poruchovost televizí Gogen
 • Novodobá technologie, příprava na budoucnost
Úhlopříčka 109 cm, LED, Ultra HD (4K), 800 Hz Clear Motion Picture, Smart TV, WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – Certifikováno ČRa, HDMI vstup 2x, Energetická třída A+ s maximální spotřebou max. 50W, USB 2.0 port 2x, Prodloužená záruka na 40 měsíců
Nyní jsem si vybral televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB s rozlišením 4K Ultra HD (UHD). Opět výrobce Gogen předvedl a nabídl televizi s moderní technologií za úžasnou cenu. Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB se jednak vyznačuje svým kvalitním rozlišením a obrazem, ale také svou celkovou kvalitou v podobě velmi nízké poruchovosti, což dokazuje i jejich výjimečná prodloužená záruka až 40 měsíců.

Protože se potýkám s televizory od roku 1990, vím o nich téměř vše, jsem je také schopen otestovat důkladně a precizně. Pokud píši o nějaké televizi nebo o jiném produktu recenzi, byl jsem v osobním kontaktu s recenzovaným zbožím.

Na základě mé praxe a zkušenostech, vím velice dobře, jak daný produkt otestovat. Nyní jsem testoval televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB s níž jsem byl velice spokojen napříč ceny. Jedná se o televizi pro náročné s chytrými funkcemi, internetem (Wi-FI, LAN), satelitním tunerem a s ohromujícím obrazem.

Největší nevýhodou všech tenkých televizí je, jejich kvalita zvuku, díky tak malému prostoru v televizorech. Testuji i zvuk u všech televizí, protože jsou i modely s příšerným zvukem při vyšší hlasitosti. Naštěstí se moje obavy u televize GoGEN TVU 43S298 STWEB nevyplnily, protože její zvuk je velmi kvalitní a příjemně se poslouchá i při vyšší hlasitosti.

Hodnocení

Kvalita obrazu: Hodnocení - 5 hvězd

Kvalita zvuku: Hodnocení - 4 hvězdy

Vzhled: Hodnocení - 5 hvězd

Nízká poruchovost: Hodnocení - 5 hvězd

Kvalitní zpracování el. součástek: Hodnocení - 5 hvězd

Chytrá technologie: Hodnocení - 4 hvězdy

Rychlost procesů: Hodnocení - 5 hvězd

Cena a výkon: Hodnocení - 5 hvězd

Výhody:

 • Kvalitní a ostrý obraz
 • Smart Funkce (Wi-Fi, aplikace, chytré ovládání.)
 • Nízká cena
 • Energická úspora A+ (Max. 50W)
 • Dostačující zvuk
 • Připravena na budoucnost
 • Velmi nízká poruchovost

Nevýhody:

 • Nepodsvícený ovladač
 • Neotočný stojan

TIP: Všechny produkty a televize Gogen, mají nejnižší poruchovost. Měl jsem jich otevřených nemálo, abych viděl jejich kvalitu zpracování, a musím uznat, že ví, co dělají a jak to správně uspořádat, aby nedocházelo k případným poruchám. Výrobce si na kvalitě buduje svou značku, proto i dodává k produktům 40 měsíční záruku.

Televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB s vynikajícím obrazem a ostrostí

Dnes se už můžete dívat na pořady a filmy v neuvěřitelné kvalitě, jako nikdy předtím. Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB disponuje rozlišením UHD / 4K rozlišení (3840 x 2160 pxl) se zobrazovací technologie s frekvenci 800 Hz CMP. Oproti 3D a chytrým funkcím, mě tato technologie opravdu nadchla. Obraz v televizi vypadá, jako ten skutečný, jako by se vše odehrávalo přímo před vámi.

Vyzkoušel jsem na televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB filmy v nejvyšší kvalitě (Blu-ray) a vše vypadalo opravdu nádherně. Nejčastěji testuji televize na filmu Avatar, kde kvalita obrazu, výrazně vynikne napříč barevnosti tohoto filmu.

Pokud hledáte kvalitní a ostrý obraz, potom vás mohu utvrdit, že televize GoGEN TVU 43S298 STWEB jej určitě má a k tomu je za úžasnou běžnou cenu 11 990 (Na webu kasa.cz je nyní za 9 990 Kč)

Co to je UHD TV?

UHD neboli Ultra HD s rozlišením 3840×2160 bodů je nemodernější technologie kvalitního a ostrého obrazu. Sice je u těchto televizorů vyšší pořizovací cena, ale musím uznat, že jde o velice kvalitní zobrazení. Nebyl jsem tak nadšený u 3D nebo u SMART TV, tak jako právě u televizorů z rozlišením 4K. Jejich poměr stran je 16:9, což zaručuje kvalitní sledování filmů,

Pokud jste filmovými nadšenci, potom určitě doporučuji televizi s rozlišení Ultra HD 4K, protože u televizí, jde především o zobrazovací kvalitu. Tato technologie je špičkou v rozlišení.

Televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB má již v sobě DVB T2

Nejen televize, ale veškerá technologie jde neuvěřitelnou rychlostí kupředu. Dnes si můžete zakoupit novou televizi nebo i počítač a za rok už to bude podle trhu „Šunt“. Mnozí možná ví, o čem mluvím, protože v době nástupu digitálního signálu si mnoho zákazníků naběhlo. Mnozí nevěděli co je digitální signál a že vůbec má nějaký přijít.

Koupili si televizi ve velkých prodejnách, kde je vůbec neupozornili, na nezabudovaný TV tuner, který je potřebný pro dekódování signálu. Koupili tedy televizi bez tuneru, a jakmile byl spuštěn digitální signál, museli řešit značné problémy. Jednak se museli dozvědět, proč jim televize nefunguje, když je nová a poté museli buď koupit TV tuner, nebo novou televizi.

Protože dávám spíše přednost kvalitě, nedám dopustit na výrobce Gogen nebo Hyundai. Především televize Gogen nabízejí i budoucí technologie a to za velmi nízké ceny. Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB není žádnou výjimkou, protože je připravena na DVB T2. Získali samozřejmě i certifikát napříč funkcionality DVB T2, která má výt spuštěna v roce 2020. Kdo je připraven, není překvapen.

Smart TV doporučuje TV Specialista

Samozřejmostí u televize Gogen je Certifikace Skylink Ready

Televizor je vybaven satelitním DVB-S2 tunerem, který doplňuje certifikace Skylink READY.
Satelitní tuner nabízí níže uvedené výhody:

 • Nemusíte investovat do satelitního přijímače, stačí si pořídit dekódovací kartu
 • Bude vám stačit jeden ovladač

Proč je výhodná Certifikace SKYLINK READY?

 • Zaručuje funkčnost kompletních služeb Skylink
 • Vždy aktuální seznam programů bez potřeby přelaďování (funkce Fast Scan)

Televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB nechybí chytré funkce a Wi-Fi

Samozřejmostí u tak moderní televize Gogen, jsou i chytré funkce jako je připojení k internetu. Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB má v sobě integrovanou Wi-Fi i konektor LAN, pro připojení kabelového internetu. Navíc jsou v televizi užitečné aplikace YouTube, Facebook, Twitter a mnoho dalšího. Protože má televize Gogen v sobě zabudovaný čtyř jádrový procesor, je chod velice plynulý.

Díky funkcionalitě DLNA můžete televizor propojit prostřednictvím domácí sítě s ostatními přístroji, které také podporují DLNA. Funkce Miracast vám zase umožní zrcadlit obsah vašeho telefonu přímo na obrazovce televize.

Sledujte filmy a pořady z VOYO

Když už má tato televize přístup k internetu, nemůže jí v nabídce také chybět aplikace VOYO, kde jsou tisícovky filmů a pořadů ke zhlédnutí. Věřím, že jej většina využije, protože když se rozhodnete dívat na TV, pak tam většinou nic není nebo jen něco opakují. Sledujte své pořady a filmy, bez reklam!

Něco navíc – Podpora technologie HbbTV

Smart televizi GoGEN TVU 43S298 STWEB podporuje technologii hybridního televizního vysílání = spojení digitálního televizního vysílání a širokopásmového internetu (HbbTV), které nabízí například přístup do kompletního archivu ČT v aplikaci iVysílání jež obsahuje videa z tvorby České televize, což dnes představuje bezmála 10 let nepřetržitého videa.

Pro dětské diváky obsahuje archiv s přístupem k dětským pořadům iVysílání: Déčko, kde jsou jak dětské filmy a pohádky, ale také i vzdělávací pořady.

Nabídka aplikací v menu HbbTV je neustále aktualizována o praktické aplikace k významným sportovním a společenským událostem.

Televize Gogen - Smart TV central

Snažší už to být nemůže – GoGEN Smart Center

Televize Gogen, mám rád napříč svou kvalitou, ale také jednoduchým a chytrým ovládáním. Pro maximální využití Smart TV GoGEN doporučuji aplikaci GoGEN Smart Center, která spojuje vyspělou technologii a zábavu v pohodlí domova.

Jelikož je televize GoGEN TVU 43S298 STWEB chytrá televize, nemůžou chybět funkce pro snadné a rychlé ovládání.

Pro maximální využití televize GoGEN doporučuji aplikaci GoGEN Smart Center, která spojuje vyspělou technologii se zábavou z pohodlí domova s mnoho funkcemi.

 • ovládání Smart TV prostřednictvím tabletu nebo chytrého telefonu
 • ovládání Smart TV pomocí hlasových pokynů v českém jazyce
 • pohodlné dotykové ovládání aplikací a internetového prohlížeče

Programový průvodce

 • Podrobná databáze TV programů s informacemi o probíhajícím vysílání, hercích, také uvidíte komentáře ze sociálních sítí Facebook a Twitter
 • Přepínání mezi programy

Follow me

 • Můžete sledovat TV vysílání v tabletu nebo chytrém telefonu

Media share

 • Jednoduché sdílení medií z telefonů, tabletu nebo počítačů na televizi Gogen

Přístup k sociálním sítím

 • Informace k libovolnému pořadu současně z Twitteru či Facebooku
 • Možnost předání příspěvků na Twitter nebo Facebook
Kvalita, o které ví výrobce – 40 měsíců záruka

Sám za sebe jako TV specialista mohu doporučit jakoukoliv televizi Gogen, protože je vyrábí v opravdové kvalitě. Výrobce si zakládá především na kvalitě zpracování, technologie a umístění. Jsou si jistí, svou kvalitou, proto také dodávají ke svým produktům 40 měsíční záruku.

Z vlastní zkušenosti, mohu jen potvrdit, že televize Gogen, mají nejnižší poruchovost na trhu.

Úspora na energiích se rozhodně hodí

Při výběru toho správného televizoru je dobré dbát na nemálo věcí a funkcí, které popisuji v článku „Jak si vybrat novou televizi“. Hlavní bod je samozřejmě kvalita produktu a obrazu, ale také energická úspora, aby se televize časem neprodražila. Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB patří mezi nejúspornější televize, i když má vysoké rozlišení a uhlopříčku, je tato televize vůči elektrickému odběru, velice spořivá.

Naměřil jsem při plném výkonu maximálně 50 W a při vypnutých funkcích okolo 30 W. No není to nádhera, když nemá ani odběr jako klasická žárovka na záchodě? Televize GoGEN TVU 43S298 STWEB se řadí do energické úspory třídy A+

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky 109 cm (43″)
Rozlišení displeje Ultra HD (4K)
3D technologie Ne
Frekvenční index 800 Hz Clear Motion Picture
Zobrazovací frekvence panelu 50 Hz
Jas 350 cd/m2
Technologie displeje LED
HDR Ne
Technologie TV
Počet tunerů 1 tuner
Smart TV Ano
HbbTV Ano
Wi-fi Integrovaná
TV tuner DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 (H.265), DVB-T2 (H.265) – Certifikováno ČRa
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Nahrávání dig.TV vysílání ne
Dual Play Ne
Prohnutá obrazovka Ne
IPS panel Ano
Ovládání hlasem Ne
Ovládání gesty Ne
Upscaling do rozlišení UHD Ano
Web kamera Ne
Zvuk
Výkon L+R 16 W
Vstupy
HDMI vstup 2
Scart AV 1
LAN (Ethernet) (kabelový) Ano
USB 2.0 2
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída A+
Napájení autozapalovač 12V Ne
Další parametry
Hotelový mód Ano
Hmotnost bez podstavce 8.57 kg
Výška bez podstavce 57 cm
Šířka bez podstavce 97.5 cm
Hloubka bez podstavce 9.5 cm
Rozšířená záruka GoGEN záruka 40 měsíců
VESA standard uchycení 200×200 mm
Distribuce oficiální ČR
Televize pro náročné Ano
Barva TV černá
Rozměry
Šířka výrobku 97.5 cm
Výška výrobku 63.0 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 8.9 kg
Šířka balení 105.0 cm
Výška balení 71.0 cm
Hloubka balení 18.5 cm
Hmotnost balení 11.5 kg
[WPCR_INSERT]

Návod zdarma: 13 tipů, jak prodloužit životnost televize

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

Ověřený prodejce

Ověřený prodejce Kasa.cz - Doporučuje TVspecialista.czHodnocení 5 hvězd

Osobně nakupuji z kasa.cz, kde mají ty nejlevnější ceny a pří nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA. E-shop Kasa.cz využívám již několik let a jsem s jejich profesionalitou vždy spokojen. Především nabízí ty nejnižší ceny na trhu od ověřeného prodejce, působící na trhu mnoho let.

Cena TV v Kasa.cz: 9 990 Kč

Běžná cena: 12 990 Kč

(Možnost také splátkového kalendáře)

TV specialista

Martin Sladký - TV Specialista

Martin Sladký (71 let) – Ostrava

„Považuji se za TV specialistu, protože se věnuji elektronice od roku 1970 a  konkrétně televizorům od roku 1990. Prošli mi pod rukami tisíce typů a všechny dostupné značky na trhu, i ty co už mezi námi nejsou. Nyní už jsem v důchodu, sice bohužel už nejsem schopný pracovat rukami jako dříve, proto se aspoň koníčku věnuji na tomto portále, kde se snažím čtenářům pomoci s výběrem toho kvalitního televizoru.

Pocházím z dob, kdy výrobky dosahovali opravdové kvality a taková televize, skříň nebo pračka vydržela i 20 let, což bohužel dnes vidím zřídka u jakéhokoliv produktu. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti se všemi značkami, vybírám pouze ty které nabízejí opravdovou kvalitu.

Bohužel u mnohých značek s obrovskou výrobou, jsem zaznamenal vysokou poruchovost, proto se snažím zde na portálu doporučovat a recenzovat, pouze kvalitní a dlouhověké televize i  jiné produkty mnou zakoupené. “

Může vás zajímat

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.