Kamera GoGEN XTREME CAM 10 BL - Obsah balení
  • Doporučuje TV specialista
  • Kvalita podložena prodlouženou zárukou – 40 měsíců
  • Kvalitní a ostrý obraz, bez trhání
  • Odolná konstrukce
  • Vhodná do hloubky až 30 metrů
  • Za jednu cenu mnoho využitelných držáků
Sportovní kamera (i pro adrenalinové sporty), FullHD 1080p, H.264, 12 Mpx sensor, 1,5″ LCD, úhel záběru 170°, velice odolná konstrukce, ostrý a kvalitní obraz, mnoho využitelných držáku do auta, na kolo, motorku, tyč nebo na přilbu.
I když se věnuji zejména televizím několik let, mám rád jakoukoliv elektroniku. Nejsem stařík, který se raději drží dále od moderní technologie, ale právě naopak. Neustále zkoumám novou technologii a považuji se spíše, za takového hravého staříka.

Protože miluji cyklistiku a potápění a jsem přesvědčen o kvalitě výrobků Gogen, neváhal jsem a hned po vydání na trh jsem si pořídil Outdoorovou kameru GoGEN XTREME CAM 10 BL. Vůbec jsem nevěděl, do čeho jdu, protože znám od tohoto výrobce jen tablety a televize, především se nějak předtím nespecializovali na tento druh techniky.

Naštěstí mé obavy ihned opadly, jakmile mi Outdoorová kamera GoGEN XTREME CAM 10 BL přišla domů. Po rozbalení jsem viděl plno příslušenství, až mě z toho rozbolela hlava. Říkal jsem si, co s tím vším budu dělat? Na co mi to je?

Jakmile jsem uviděl návod, popadl jsem jej a ihned začal studovat. Po 5 minutách jsem pochopil veškerý systém, chod a ovládání. Všechno to příslušenství je velice komplexní baliček za cenu jednoho produktu. Najdete tam držák pohyblivý na stativ, držáky do auta, na kolo, na přílbu a na tyč.

kamera GoGEN XTREME CAM 10 BL - Obsah balení 2

Kvalitní Outdoorová kamera GoGEN XTREME za nízkou cenu

Protože jsem opravdový znale v elektronických spotřebičích vím, jak tyto produkty nakupovat a kde. Nemám rád obrovská střediska s elektronikou, kde pracují neznalci a snaží se vám vnutit to, co musí prodat přednostně a přitom se vás ještě snaží zlanařit na jiné šunty.

Především elektroniku nekupuji v Tescu, Albertu nebo kauflandu, kde jsou opravdové nekvalitní šunty. Výjimkou v něčem je Lidl, ale záleží, o jakém zboží se bavíme.

TIP: Mezi mé oblíbené, ověřené a profesionální prodejce patří Kasa.cz, která nabízí nejnižší cenu za kameru Gogen Xtreme 10 BL.

Proto mohu jen potvrdit po mém důkladném testování, že jde o nadprůměrný výkon za neuvěřitelně nízkou cenu. Opět mě výrobce Gogen nezklamal! Jakmile jsem otestoval obraz, pod vodou i nad vodou, byl jsem ohromen kvalitou snímků.

Kameru Gogen mám již třetím rokem a jsem stále nadmíru spokojen. Využívám ji na kole, při potápění, na túrách nebo v autě, když jedu delší trasu. Zažila již několik pádů a karambolů, při to vypadá stále jako nová.

Adrenalinová Full HD videa vhodná do hloubky až 30 metrů

Pokud máte rádi adrenalinové sporty, jezdíte na kole, či delší trasy autem, pak kamera Gogen je rozhodně kvalitní výrobek za více než přijatelnou cenu 3 500 Kč (Ověřený prodejce Kasa.czcenu – 2 990 Kč).

V balení naleznete bohaté příslušenství v podobě datového kabelu, nabíječky a několik držáků využitelné do auta, na kolo, na tyč nebo na přilbu. Navíc je součástí vodě-odolné silikonové pouzdro, vhodné pro potopení kamery do hloubky 30 metrů. Kamera Gogen je navíc velice odolná, sám vím, o čem mluvím X krát mi spadla na zem, jednou jsem i jemně přisedl z doskoku, když jsem padal z kola.

Kamera GoGEN XTREME CAM 10 nabízí kvalitu ve Full HD videu s rozlišením 1 920 x 1 080. Což je opravdová kvalita na sportovní a odolné kamery.

Extrémní záběry s 12Mpx CMOS snímačem

S kamerou GoGEN XTREME CAM 10 můžete pořizovat extrémní videa nejen svým obsahem, ale i profesionalitou. Kamera Gogen se může pyšnit, protože kvůli citlivému 12Mpx CMOS snímači má kamera úžasné barevné podání bez ohledu na aktuální světelné podmínky a poradí si i s rychlou změnou scén, včetně tmavých a světlých přechodů.

Úhel záběru je úchvatných 170° a vy si můžete být jistí, že pro pozdější přehrávání máte vše zachyceno v té nejvyšší kvalitě. Ani kvalita zvuku není nijak ošizena, zvukové stopy jsou bez šupu a s krásně vykresleným zvukem.

Největší problém u sportovních kamer je rychlost vykreslování, v praxi to znamená, že pokud jsou natáčeny rychlejší záběry, jako je auto, letadlo, cyklista podobně, jsou snímky natáčeny kousavým způsobem. Obraz bývá nekvalitní a opožděný, což se u této kamery vůbec neděje, o tom se můžete přesvědčit ve videích v naší recenzi po překliknutí na videa v části nad článkem.

Co zaznamenáte, si můžete ihned prohlédnout

Outdoorovou kameru GoGEN XTREME CAM 10B nabízí prohlédnutí záznamů buď pomocí USB či HDMI s počítačem, tabletem, nebo TV. Především si můžete záznam prohlédnout ihned, pomocí vestavěného 1,5“ LCD displeje. Nejenže si můžete prohlížet své záznamy a fotky, ale také máte možnost si nastavit kameru podle požadavků na okolí.

Vaše videa můžete ukládat na microSDHC karty s velikostí až 32 GB a na jedno nabití zvládnete vytvořit až 70 minut záznamu. Li-Ion baterie v kameře je však vyměnitelná, není problém tak se sebou vzít ještě baterii náhradní a v případě potřeby ji kdykoliv vyměnit.

kamera GoGEN XTREME CAM 10 BL - COOL vzhled

Plnohodnotné využití s více varianty

Nejenže jde o kvalitně zpracovaný produkt prokládaný s kvalitním obrazem, ale také získáte za jednotnou cenu spoustu doplňků, které využijete při jízdě na kole, motorce v autě, v běhu apod…

Kamera Gogen Xtreme Cam 10B drží pomocí držáku dodaných v balení velice stabilně, bez jakéhokoliv samovolného odepnutí. Byl jsem udiven, jaké jsou rozdíly mezi výrobci kamer, kdy takové příslušenství mnohdy nezískáte ani u kamer za desetitisíce.

Kde zakoupit tuto kameru

Protože výrobce Gogen disponuje pouze jako výrobce, není možné u nich uskutečnit nákup. Mají vybrané prodejny, kde své produkty nabízí a mezi nejspolehlivější a nejlevnější prodejce patří Kasa.cz, což mi bylo i potvrzeno. Osobně jsem na Kasa.cz nakupoval několikrát i jsem párkrát reklamoval zboží a vždy vše probíhalo s naprostou profesionalitou.

Obecné informace
Typ digitální kamery outdoorová
Menu v CZ/SK jazyku Ano
Materiál těla plast
Závit na stativ Ne
Snímací čip
Druh snímače CMOS
Rozlišení (foto) 12 Mpix
Režimy a funkce
Voděodolnost do 30 m (s pouzdrem)
Displej a hledáček
Velikost LCD 3.8 cm
Polohovatelný displej ne
Paměť
Podporované paměťové karty microSDHC
Rozhraní
Wi-Fi Ne
Propojení Bluetooth Ne
GPS Ne
Záznam videa
Rozlišení/snímkování videa 1080p/30fps, 720p/60fps
Max. rozlišení videa Full HD (1920×1080)
4K video Ne
Barva
Barva modrá, černá, žlutá
Výstupy
USB Ano
HDMI výstup ano
Rozměry
Šířka výrobku 8.5 cm
Výška výrobku 8.0 cm
Hloubka výrobku 4.5 cm
Hmotnost výrobku 0.4 kg
Šířka balení 16.5 cm
Výška balení 27.0 cm
Hloubka balení 6.5 cm
Hmotnost balení 0.6 kg
[WPCR_INSERT]

Návod zdarma: 13 tipů, jak prodloužit životnost televize

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

Ověřený prodejce

Ověřený prodejce Kasa.cz - Doporučuje TVspecialista.czHodnocení 5 hvězd

Osobně nakupuji z kasa.cz, kde mají ty nejlevnější ceny a pří nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA. E-shop Kasa.cz využívám již několik let a jsem s jejich profesionalitou vždy spokojen. Především nabízí ty nejnižší ceny na trhu. Rovněž k tomu, působí v ČR a SL po mnoho let a ví, jak se chovat ke svým zákazníkům.

(Možnost také splátkového kalendáře)

TV specialista

Martin Sladký (71 let) - TV specialista

Martin Sladký (71 let) – Ostrava

„Považuji se za TV specialistu, protože se věnuji elektronice od roku 1970 a  konkrétně televizorům od roku 1990. Prošli mi pod rukami tisíce typů a všechny dostupné značky na trhu, i ty co už mezi námi nejsou. Nyní už jsem v důchodu, sice bohužel už nejsem schopný pracovat rukami jako dříve, proto se aspoň koníčku věnuji na tomto portále, kde se snažím čtenářům pomoci s výběrem toho kvalitního televizoru.

Pocházím z dob, kdy výrobky dosahovali opravdové kvality a taková televize, skříň nebo pračka vydržela i 20 let, což bohužel dnes vidím zřídka u jakéhokoliv produktu. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti se všemi značkami, vybírám pouze ty které nabízejí opravdovou kvalitu.

Bohužel u mnohých značek s obrovskou výrobou, jsem zaznamenal vysokou poruchovost, proto se snažím zde na portálu doporučovat a recenzovat, pouze kvalitní a dlouhověké televize i  jiné produkty mnou zakoupené. “

Může vás zajímat

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]