Televize GoGEN TVF 43N384 STWEB - Recenze, zkušenosti
 • Ověřené TV specialistou
 • Vhodná televize do ložnice
 • Kvalitní obraz ve Full HD
 • Velikost 109 cm (43″)
 • Prodloužená záruka na 40 měsíců
 • Novodobá technologie, příprava na budoucnost
 • Smart TV s WIFI a LAN
Úhlopříčka 109 cm, LED, rozlišení Full HD, 200 Hz Clear Motion Picture, Smart TV, WiFi integrovaná, LAN, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – Certifikováno ČR, HDMI vstup 2x, Energetická třída A+ s maximální spotřebou 40W, USB 2.0 port 1x,
Přináším opět další recenzi a nyní jsem podrobil testům televizi GoGEN TVF 43N384 STWEB, která nijak nevyčnívá z řady, ale také nezapadá. Jedná se o slušnou televizi za nízkou cenu s poměrně velkou uhlopříčkou.

Televize GoGEN TVF 43N384 STWEB disponuje FULL HD obrazem, který patří mezi druhou nejvýkonnější zobrazovací technologii. Opět televize Gogen nezklamala svými funkcemi navíc a připraveností na budoucnost, což se za chvíli dozvíte v mé recenzi na televize GoGEN TVF 43N384 STWEB.

Hodnocení

Kvalita obrazu: Hodnocení - 4 hvězdy

Kvalita zvuku: Hodnocení: 3 hvězdy

Vzhled: Hodnocení - 4 hvězdy

Nízká poruchovost: Hodnocení - 5 hvězd

Kvalitní zpracování el. součástek: Hodnocení - 4 hvězdy

Chytrá technologie: Hodnocení - 5 hvězd

Rychlost procesů: Hodnocení - 5 hvězd

Cena a výkon: Hodnocení - 4 hvězdy

TV specialista - Výhody produktu  Výhody:

 • Kvalitní obraz (Full HD)
 • Velká uhlopříčka (109 cm)
 • Nízká cena (Tady najdete nejlevnější)
 • Podpora DVB T2
 • Skylink Ready
 • Prodloužená záruka (40 měsíců)
 • Aplikace VOYO
 • Technologie HbbTV
 • Wifi (Internet)
 • Technologie LED
 • Velmi úsporná (Provoz za rok: 170 Kč)
 • Smart TV
 • 1x USB
 • LAN (Ethernet)
 • Snadné na ovládání a pochopení
 • Vyrobeno v ČR

TV specialista - Nevýhody produktu  Nevýhody:

 • Standardní zvuk (16W)

TIP: Pokud hledáte spolehlivost a kvalitu, potom televize Gogen, vás jistě potěší. Mám s těmito televizemi velice dobré zkušenosti. Výrobce Gogen si je vědom své kvality, proto ke svým produktům dodává 40 měsíční záruční dobu.

 

Televize GoGEN TVF 43N384 STWEB a kvalita obrazu

Pod rukami mi prošlo už nespočet televizorů s rozlišením FULL HD, proto to nebyla pro mě žádná novinka. Spíše mě dnes uchvátí 4K obraz. Za nízkou cenu (cca 9 000 Kč), si pořídíte poměrně velkou televizi s uhlopříčkou 109 cm (43″).

Tato LED televize GoGEN TVF 43N384 STWEB disponuje také s frekvencí 200 Hz (Clear Motion Picture) a je poměrně dost kvalitní. Vzhledem k cenové relaci, je displej nadstandartní.

Kvalita zvuku u televize GoGEN TVF 43N384 STWEB

Co se týče zvuku, nebyl výrobce Gogen nějak precizní. Zvuk je o výkonu 16W, což je takový slabší standart, ale pro běžné televizní uživatele, je tento výkon více než dostačující.

Ti, kteří si na kvalitním zvuku potrpí, budou muset připojit vlastní zvukovou soupravu nebo se poohlídnout po něčem dražším a výkonnějším.

DVB T2 – Připravená na moderní technologie budoucnosti

U všech typů televizorů Gogone, je dnes samozřejmostí být připravený na budoucnost s funkcionalitou DVB T2. Zanedlouho bude tento signál spuštěn a není na škodu být připraven, abyste později nemuseli kupovat buď nějaký nový tuner za nemalé peníze, nebo rovnou novou televizi.

Vždy jsem se setkal v praxi s tím, že výrobce Gogen nabízí moderní technologie a to ještě za tak nízké ceny. Jiné značky jako Samsung, LG, budou takové televize v době spuštění DVB T2 nabízet opět za šílené ceny, jak tomu bylo u přechodu na digitál a 3D.

Jde vidět, že společnost Gogen raději investují peníze do rozvoje, než do marketingu, což se také odráží na velice příjemných cenách všech Gogen produktů. „Když je voják připraven, není překvapen.“

Televize Gogen podporuje technologii HbbTV

Televize GoGEN TVF 43N384 není jediná, co podporuje technologii hybridního televizního vysílání = spojení digitálního televizního vysílání a širokopásmového internetu, které nabízí např. přístup do kompletního archivu ČT v aplikaci iVysílání. Ten obsahuje videa z tvorby České televize, což dnes představuje bezmála 10 let nepřetržitého videa.

Pro malé děti je připravený archív s přístupem k dětským pořadům iVysílání :Déčko, kde jsou jak dětské filmy a pohádky, tak i vzdělávací pořady.

Nabídka aplikací v menu HbbTV je neustále aktualizována a jde o šikovný přídavek, který jistě mnohokrát využijete, a je to ZDARMA.

Televize GoGEN TVF 43N384 je velmi úsporná

V dnešní době nízko energetických spotřebičů, je také důležité sledovat, co který spotřebič si vezme ze sítě. Pokud nechcete zbytečně přeplácet na elektřině, je dobré být informovaný, jaké spotřebiče vám nejvíce „žerou“ elektřinu.

V případě televize GoGEN TVF 43N384 STWEB, která spadá do energetické třídy A+, je úspora velmi vysoká. Průměrně si tato televize vezme 35W, což dělá za celý rok cca 170 Kč. Jedna 60W žárovka si za rok vezme více, než tato televize.

Kde zakoupit tuto televizi Gogen

Televize nebo jiné produkty od výrobce Gogen, nejsou k prodeji u přímého výrobce. Gogen má certifikované prodejny, kde své produkty nabízí. Osobně mohu doporučit eshop Kasa.cz, který mě vždy utvrdil svou profesionalitou a nízkými cenami.

Pokud jsem kdy nějaký produkt reklamoval, tak vždy to šlo jako po másle, což se u jiných velkých společností říci nedá. Opravdu vybírejte prodejce pečlivě, ne vždy záleží jen na ceně.

Záruka 40 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky 109 cm (43″)
Rozlišení displeje Full HD
3D Ne
Frekvenční index 200 Hz Clear Motion Picture
Zobrazovací frekvence panelu 50 Hz
Jas 300 cd/m2
Technologie displeje LED
HDR Ne
Technologie TV
Počet tunerů 1 tuner
Smart TV Ano
HbbTV Ano
Wifi Integrovaná
TV tuner DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 (H.265) – Certifikováno ČRa, DVB-T2 (H.265)
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Nahrávání dig.TV vysílání ne
Prohnutá obrazovka Ne
Chytrý ovladač Ne
Ovládání hlasem Ne
Ovládání gesty Ne
Upscaling do rozlišení UHD Ne
web kamera Ne
Zvuk
Výkon L+R 16 W
Vstupy
HDMI vstup 2
Scart AV 1
LAN (Ethernet) Ano
USB 2.0 1
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída A+
Příkon v zapnutém stavu prům. 32.1 W
Příkon v pohotovostním režimu 0.35 W
Napájení autozapalovač 12V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 169 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 844 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 1687 Kč
Další parametry
Hotelový mód Ano
Hmotnost bez podstavce 8.25 kg
Výška bez podstavce 57.5 cm
Šířka bez podstavce 97.5 cm
Hloubka bez podstavce 9.5 cm
Rozšířená záruka GoGEN záruka 40 měsíců
VESA standard uchycení 200×200 mm
Distribuce oficiální ČR
Barva TV černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 97.5 cm
Výška výrobku 62.0 cm
Hloubka výrobku 22.0 cm
Hmotnost výrobku 9.2 kg
Rozměry balení
Šířka balení 119.5 cm
Výška balení 71.5 cm
Hloubka balení 17.0 cm
Hmotnost balení 12.0 kg
Prohlédněte si zkušenosti na televizi GoGEN TVF 43N384 STWEB pokud se rozhodujete mezi koupi. Pokud máte osobně zkušenosti s touto televizí, budeme rádi, když napíšete vlastní zkušenost. Předem vám děkuji za mě a návštěvníky, kteří se rozhodují.

[WPCR_INSERT]
Návod zdarma: 13 tipů, jak prodloužit životnost televize

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

Ověřený prodejce

Ověřený prodejce Kasa.cz - Doporučuje TVspecialista.czHodnocení 5 hvězd

Osobně nakupuji z kasa.cz, kde mají ty nejlevnější ceny a pří nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA. E-shop Kasa.cz využívám již několik let a jsem s jejich profesionalitou vždy spokojen. Především nabízí ty nejnižší ceny na trhu. Rovněž k tomu, působí v ČR a SL po mnoho let a ví, jak se chovat ke svým zákazníkům.

(Možnost také splátkového kalendáře)

TV specialista

Martin Sladký (71 let) - TV specialista

Martin Sladký (71 let) – Ostrava

„Považuji se za TV specialistu, protože se věnuji elektronice od roku 1970 a  konkrétně televizorům od roku 1990. Prošli mi pod rukami tisíce typů a všechny dostupné značky na trhu, i ty co už mezi námi nejsou. Nyní už jsem v důchodu, sice bohužel už nejsem schopný pracovat rukami jako dříve, proto se aspoň koníčku věnuji na tomto portále, kde se snažím čtenářům pomoci s výběrem toho kvalitního televizoru na kterém si i třeba zapaří hry.

Pocházím z dob, kdy výrobky dosahovali opravdové kvality a taková televize, skříň nebo pračka vydržela i 20 let, což bohužel dnes vidím zřídka u jakéhokoliv produktu. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti se všemi značkami, vybírám pouze ty které nabízejí opravdovou kvalitu.

Bohužel u mnohých značek s obrovskou výrobou, jsem zaznamenal vysokou poruchovost, proto se snažím zde na portálu doporučovat a recenzovat, pouze kvalitní a dlouhověké televize i  jiné produkty mnou zakoupené.“

Může vás zajímat

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

[/fusion_builder_container][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]