4K Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB - Recenze, zkušenosti
 • Ověřené TV specialistou
 • Výborná 4K televize
 • Vynikající obraz v Ultra HD/4K rolišení
 • Velikost 140 cm (55″) ve 4K rozlišení
 • Dobrý zvuk
 • Novodobá technologie, příprava na budoucnost
 • Vyrobeno v ČR
Úhlopříčka 140 cm, LED, rozlišení Ultra HD (4K), Smart TV,  WiFi integrovaná, DVB-C/S2/T/T2 (H.265) – Certifikováno ČRa, HDMI vstup 2x, Energetická třída A+ s maximální spotřebou max. 70W, USB 2.0 port 2x
Přináším další jedinečnou recenzi ke kvalitní Televizi Gogen. Podrobil jsem televize GoGEN TVU 55S298 STWEB praktickým testům, které mi dokáží odhalit slabiny oné Gogen televize. V roce 2017 začal být vyšší zájem o 4K televize a není se čemu divit.

Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB je velmi kvalitní se zmíněným obrazem 4K, který vám vyrazí dech. Je to zase krok kupředu v moderní technologii. Má recenze na televize GoGEN TVU 55S298 STWEB obsahuje pouze mnou otestované vlastnosti.

Hodnocení

Kvalita obrazu: Hodnocení - 5 hvězd

Kvalita zvuku: Hodnocení: 3 hvězdy

Vzhled: Hodnocení - 5 hvězd

Nízká poruchovost: Hodnocení - 5 hvězd

Kvalitní zpracování el. součástek: Hodnocení - 5 hvězd

Chytrá technologie: Hodnocení - 4 hvězdy

Rychlost procesů: Hodnocení - 4 hvězdy

Cena a výkon: Hodnocení - 4 hvězdy

Výhody:

 • Velmi kvalitní obraz (4K)
 • Velká uhlopříčka (140 cm)
 • Nízká cena (Tady najdete nejlevnější)
 • Podpora DVB T2
 • Skylink Ready
 • Prodloužená záruka (40 měsíců)
 • Aplikace VOYO
 • Technologie HbbTV
 • Wifi (Internet)
 • Technologie LED
 • Velmi úsporná (Provoz za rok: 370 Kč)
 • Smart TV
 • 2x USB
 • Snadné na ovládání a pochopení
 • Vyrobeno v ČR

Nevýhody:

 • Standardní zvuk (20W)
 • Nepodporuje 3D

TIP: Pokud hledáte spolehlivost a kvalitu, potom televize Gogen, vás jistě potěší. Mám s těmito televizemi velice dobré zkušenosti. Výrobce Gogen si je vědom své kvality, proto ke svým produktům dodává 40 měsíční záruční dobu.

Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB s kvalitní obrazem a rozlišením

Jak jsem již zmínil, televize GoGEN TVU 55S298 STWEB disponuje novou technologií 4K, která má rozlišení 3840×2160 pxl s frekvencí 800 Hz CMP, což je skvost pro oči. Vyzkoušel jsem pár osvědčených filmů a sportovních utkání, abych z obrazu vymáčkl co nejvíce.

Musím uznat, že jsem dlouho neviděl tak kvalitní obraz u televize za tak nízkou cenou, jako je u televize GoGEN TVU 55S298 STWEB. Především disponuje velkou uhlopříčkou o 140 cm (55″).

Jak je na tom zvuk u televize GoGEN TVU 55S298

Zvuk u této televize Gogen není nijak odlišný a není moc o čem psát. Zvuk je o výkonu 20W, což není nějaký extra výkon. Pro běžného televizního uživatele, je tento zvuk dostačující a nezaznamená nějaké problémy, ale lidé co mají rádi kvalitní a velmi vysoké zvukové vlny, by asi nebyli moc spokojení.

 

DVB T2 – Moderní technologie budoucnosti

Připravte se s televizí GoGEN TVU 55S298 STWEB, na budoucnost s funkcionalitou DVB T2. V brzké době bude tento signál spuštěn a není na škodu být připraven, abyste později nemuseli kupovat buď nějaký nový tuner za nemalé peníze či novou televizi.

Vždy jsem se setkal v praxi s tím, že výrobce Gogen nabízí přípravu na moderní technologie a to ještě za tak nízké ceny. Jiné značky jako Samsung, LG, budou takové televize v době spuštění DVB T2 nabízet opět za šílené ceny, jak tomu bylo u přechodu na digitál a 3D.

Jde vidět, že společnost Gogen raději investují peníze do rozvoje, než do marketingu, což se také odráží na velice příjemných cenách všech Gogen produktů. „Když je voják připraven, není překvapen.“

Televize Hyundai ULS 65TS200 SMART - HbbTV

Televize Gogen podporuje technologii HbbTV

Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB není jediná, co podporuje technologii hybridního televizního vysílání = spojení digitálního televizního vysílání a širokopásmového internetu, které nabízí např. přístup do kompletního archivu ČT v aplikaci iVysílání. Ten obsahuje videa z tvorby České televize, což dnes představuje bezmála 10 let nepřetržitého videa.

Pro malé děti je připravený archív s přístupem k dětským pořadům iVysílání :Déčko, kde jsou jak dětské filmy a pohádky, ale i vzdělávací pořady.

Nabídka aplikací v menu HbbTV je neustále aktualizována a jde o šikovný přídavek, který jistě mnohokrát využijete, a je to ZDARMA.

Úsporná televize třídy A+

Při výběru nové televize, doporučuji se také dívat na energetickou třídu, aby vám nevzrostl doplatek za elektřinu. Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB patří bezi jedny z nejúspornějších televizí na trhu.

Můžete se tak klidně dívat dlouho do noci na vaší oblíbenou televizi a nestrachovat se o účet za elektřinu. Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB spadá do třídy A+ a vezme si v maximálním výkonu 70W. Odhadované náklady za rok na tuto televizi je 370 Kč.

Televize GoGEN TVU 55S298 STWEB je osazena LED displejem

Aby mohla být tato televize takto úsporná, musí být osazena nejšetrnějším displejem na trhu, což je prozatím LED.

Kde zakoupit tuto televizi Gogen

Jelikož výrobce Gogen působí pouze jako výrobce, není možné u něj uskutečnit nákup jakéhokoliv produktu a odkazují na smluvní prodejce. Mají vybrané prodejny, kde své produkty nabízí a mezi nejspolehlivější a nejlevnější prodejce patří rozhodně Kasa.cz, což se mi nespočetně-krát potvrdilo.

Osobně jsem na Kasa.cz nakupoval mnohokrát, také jsem párkrát reklamoval zboží a vždy vše probíhalo s naprostou profesionalitou.

Záruka 40 měsíců
Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky 140 cm (55″)
Rozlišení displeje Ultra HD (4K)
3D Ne
Frekvenční index 800 Hz Clear Motion Picture
Zobrazovací frekvence panelu 50 Hz
Jas 350 cd/m2
Technologie displeje LED
HDR Ne
Technologie TV
Počet tunerů 1 tuner
Smart TV Ano
HbbTV Ano
Wifi Integrovaná
TV tuner DVB-T2 (H.265), DVB-S2, DVB-T2 (H.265) – Certifikováno ČRa, DVB-C, DVB-T
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Nahrávání dig.TV vysílání ne
Dual Play Ne
Prohnutá obrazovka Ne
Ovládání hlasem Ne
Ovládání gesty Ne
Upscaling do rozlišení UHD Ano
web kamera Ne
Zvuk
Výkon L+R 20 W
Vstupy
HDMI vstup 2
Scart AV 1
LAN (Ethernet) Ano
USB 2.0 2
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída A+
Příkon v zapnutém stavu prům. 70.4 W
Příkon v pohotovostním režimu 0.37 W
Napájení autozapalovač 12V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 370 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 1850 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 3700 Kč
Další parametry
Hotelový mód Ano
Hmotnost bez podstavce 13.54 kg
Výška bez podstavce 73 cm
Šířka bez podstavce 124.5 cm
Hloubka bez podstavce 9.5 cm
Rozšířená záruka GoGEN záruka 40 měsíců
VESA standard uchycení 400×200 mm
Distribuce oficiální ČR
Televize pro náročné Ano
Barva TV černá
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 124.5 cm
Výška výrobku 78.5 cm
Hloubka výrobku 27.5 cm
Hmotnost výrobku 14.1 kg
Rozměry balení
Šířka balení 136.5 cm
Výška balení 87.0 cm
Hloubka balení 16.5 cm
Hmotnost balení 17.5 kg
Prohlédněte si zkušenosti na televizi GoGEN TVU 55S298 STWEB pokud se rozhodujete mezi koupi. Pokud máte osobně zkušenosti s touto televizí, budeme rádi, když napíšete vlastní zkušenost. Předem vám děkuji za mě a návštěvníky, kteří se rozhodují.

[WPCR_INSERT]
Návod zdarma: 13 tipů, jak prodloužit životnost televize

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

Ověřený prodejce

Ověřený prodejce Kasa.cz - Doporučuje TVspecialista.czHodnocení 5 hvězd

Osobně nakupuji z kasa.cz, kde mají ty nejlevnější ceny a pří nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA. E-shop Kasa.cz využívám již několik let a jsem s jejich profesionalitou vždy spokojen. Především nabízí ty nejnižší ceny na trhu od ověřeného prodejce, působící na trhu mnoho let.

Cena TV v Kasa.cz: 13 990 Kč

Běžná cena: 16 990 Kč

(Možnost také splátkového kalendáře)

TV specialista

Martin Sladký - TV Specialista

Martin Sladký (71 let) – Ostrava

„Považuji se za TV specialistu, protože se věnuji elektronice od roku 1970 a  konkrétně televizorům od roku 1990. Prošli mi pod rukami tisíce typů a všechny dostupné značky na trhu, i ty co už mezi námi nejsou. Nyní už jsem v důchodu, sice bohužel už nejsem schopný pracovat rukami jako dříve, proto se aspoň koníčku věnuji na tomto portále, kde se snažím čtenářům pomoci s výběrem toho kvalitního televizoru.

Pocházím z dob, kdy výrobky dosahovali opravdové kvality a taková televize, skříň nebo pračka vydržela i 20 let, což bohužel dnes vidím zřídka u jakéhokoliv produktu. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti se všemi značkami, vybírám pouze ty které nabízejí opravdovou kvalitu.

Bohužel u mnohých značek s obrovskou výrobou, jsem zaznamenal vysokou poruchovost, proto se snažím zde na portálu doporučovat a recenzovat, pouze kvalitní a dlouhověké televize i  jiné produkty mnou zakoupené. “

Může vás zajímat

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.