Televize GoGEN TVF 49N525T - Obrázek hlavní
  • Ověřené TV specialistou
  • Kvalita podložena prodlouženou zárukou – 40 měsíců
  • Kvalitní a ostrý obraz
  • Velikost 124 cm (49″) za výbornou cenu
  • Velmi nízká poruchovost televizí Gogen
  • Novodobá technologie, příprava na budoucnost
Úhlopříčka 124 cm (49″), LED, Rozlišení Full HD – velice kvalitní a ostrý obraz, 200 Hz, DVB-T/C/T2 H.265 HEVC, HDMI vstup 2x, Energetická třída A+ s maximální spotřebou max. 40W, USB 2.0 port 1x, Prodloužená záruka na 40 měsíců
Televize GoGEN TVF 49N525T patří opravdu mezi špičku dostupnou na našem trhu. S tímto televizorem jsem se setkal asi nejvíce a musím uznat, že nabízí velice kvalitní obraz a technologii napříč svou nízkou cenou. Jak jsem již několikrát zmiňoval ve svých recenzích, že televize Gogen, patří mezi nejkvalitnější značky na českém trhu.

Něco o tom málo vím, protože jsem specialista na opravy a prodej televizorů od roku 1989, nyní už jsem v důchodu a nebavilo mě už jen si hrát, proto i vznikl tento portál, kde se snažím pomáhat s výběrem televizorů.

Televize GoGEN TVF 49N525T je vybavena technologií připravující se na budoucnost, proto je dobré být připraven už nyní, pokud zakupujete nový televizor.

TIP: Z praxe znám, kdy lidé zakoupily například televize před spuštěním digitálního signálu, samozřejmě bez TV tuneru pro převod a museli, buďto zakupovat další příslušenství nebo nové televize. Byli poté velice rozčílení, protože museli opět investovat nemálo peněz do nové technologie.

Kvalitní televize Gogen s velkými rozměry a kvalitou obrazu

Pokud hledáte jednoduchou moderní televizi s uhlopříčkou 124 cm (49″) za rozumnou cenu, potom mohu doporučit tuto televizi GoGEN TVF 49N525T. Díky sví velikosti je tato televize vhodná do větších pokojů s minimální sledovací délkou 3m. Vhodné do ložnice, obýváku nebo do společenské místnosti.

Jeho zobrazovací frekvence 200 Hz CMP nabídne maximální zážitek ze sledování filmů a seriálů, stejně jako z napínavých a dramatických sportovních událostí.

Obrazovka televizoru disponuje vynikající dobou odezvy 5 ms. Při vyšší době odezvy více jak 8 ms, nejsou žádné sportovní události záživné. Obraz by nestíhal vykreslovat míč, puk a podobně.

DVB T2 – Moderní technologie budoucnosti

Připravte se s televizí GoGEN TVF 49N525T, na budoucnost s funkcionalitou DVB T2. Zanedlouho bude tento signál vypuštěn a není špatné být již připraven, abyste později nemuseli kupovat buď nějaký nový tuner či novou televizi.

Vždy jsem se setkal v praxi s tím, že výrobce Gogen nabízí přípravu na moderní technologie a to ještě za tak nízké ceny. Kdy jiné značky jako Samsung, LG, budou takové televize v době vypuštění DVB T2 nabízet opět na šílené ceny, jak tomu bylo vždycky v přechodu na digitál a 3D.

Jde vidět, že raději investují peníze do rozvoje než do marketingu, což se také odráží na velice příjemných cenách všech Gogen produktů. „Kdo je připraven, není překvapen.“

Televize GoGEN TVF 49N525T - Vzhled v praxi

Podpora technologie HbbTV

Televize GoGEN TVF 49N525T podporuje technologii hybridního televizního vysílání = spojení digitálního televizního vysílání a širokopásmového internetu, které nabízí např. přístup do kompletního archivu ČT v aplikaci iVysílání jež obsahuje videa z tvorby České televize, což dnes představuje bezmála 10 let nepřetržitého videa.

Pro dětské diváky obsahuje archiv s přístupem k dětským pořadům iVysílání :Déčko, kde jsou jak dětské filmy a pohádky, ale i vzdělávací pořady.

Nabídka aplikací v menu HbbTV je neustále aktualizována o praktické aplikace k významným sportovním a společenským událostem.

Úsporný provoz televize Gogen

Televize GoGEN TVF 49N525T a to i jiné typy značky Gogen, patří mezi nejúspornější televizory na trhu. Mnohé televize si vezmou ze sítě i 300 W u televize Gogen to je maximálně 40 W při plném výkonu. Odběr jedné televize vyjde, jako polovina jedná klasické žárovky.

Televize GoGEN TVF 49N525T s LED technologií

Výše jsme si uvedly, jak je televize GoGEN TVF 49N525T úsporná vůči elektřině. Za vše může osazený obraz speciální LED technologií, která má výrazný vliv na úsporu energie. Především se jedná o nejkvalitnější obrazovou technologii na trhu.

Prodloužená záruka

Protože si je výrobce Gogen jist svou kvalitou a dlouhověkostí spotřebičů, nabízí svým zákazníkům prodlouženou záruční dobu na 40 měsíců oproti běžným 24 měsícům. Využijte raději kvalitního produktu, než spotřebního zboží jako je Samsung, LG, Sencor a další, která jsou známá svýma „kurvítkami po dvou letech“.

Kde zakoupit tuto televizi

Protože výrobce Gogen disponuje pouze jako výrobce, není možné u nich uskutečnit nákup. Mají vybrané prodejny, kde své produkty nabízí a mezi nejspolehlivější a nejlevnější prodejce patří Kasa.cz, což mi bylo i potvrzeno. Osobně jsem na Kasa.cz nakupoval několikrát i jsem párkrát reklamoval zboží a vždy vše probíhalo s naprostou profesionalitou.

Obrazovka
Úhlopříčka obrazovky 124 cm (49″)
Rozlišení displeje Full HD
3D Ne
Frekvenční index 200 Hz Clear Motion Picture
Zobrazovací frekvence panelu 50 Hz
Jas 320 cd/m2
Technologie displeje LED
HDR Ne
Technologie TV
Počet tunerů 1 tuner
Smart TV Ne
HbbTV Ne
Wifi Ne
TV tuner DVB-T, DVB-C, DVB-T2 (H.265)
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Nahrávání dig.TV vysílání ne
Prohnutá obrazovka Ne
Chytrý ovladač Ne
Ovládání hlasem Ne
Ovládání gesty Ne
Upscaling do rozlišení UHD Ne
web kamera Ne
Zvuk
Výkon L+R 16 W
Vstupy
HDMI vstup 2
Scart AV 1
LAN (Ethernet) Ne
USB 2.0 1
Výstupy
Sluchátkový výstup Ano
Provozní informace
Energetická třída A+
Příkon v zapnutém stavu prům. 36.8 W
Příkon v pohotovostním režimu 0.39 W
Napájení autozapalovač 12V Ne
Odhadované náklady na provoz TV za 1 rok 193 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 5 let 967 Kč
Odhadované náklady na provoz TV za 10 let 1934 Kč
Další parametry
Hotelový mód Ne
Hmotnost bez podstavce 12.75 kg
Výška bez podstavce 66.6 cm
Šířka bez podstavce 113.4 cm
Hloubka bez podstavce 8 cm
Rozšířená záruka GoGEN záruka 40 měsíců
VESA standard uchycení 200×200 mm
Distribuce oficiální ČR
Barva TV černá
Rozměry
Šířka výrobku 111.5 cm
Výška výrobku 69.5 cm
Hloubka výrobku 22.5 cm
Hmotnost výrobku 11.4 kg
Šířka balení 120.5 cm
Výška balení 76.5 cm
Hloubka balení 17.5 cm
Hmotnost balení 14.5 kg
[WPCR_INSERT]

Návod zdarma: 13 tipů, jak prodloužit životnost televize

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

Ověřený prodejce

Ověřený prodejce Kasa.cz - Doporučuje TVspecialista.czHodnocení 5 hvězd

Osobně nakupuji z kasa.cz, kde mají ty nejlevnější ceny a pří nákupu nad 1 000 Kč je doprava ZDARMA. E-shop Kasa.cz využívám již několik let a jsem s jejich profesionalitou vždy spokojen. Především nabízí ty nejnižší ceny na trhu. Rovněž k tomu, působí v ČR a SL po mnoho let a ví, jak se chovat ke svým zákazníkům.

(Možnost také splátkového kalendáře)

TV specialista

Martin Sladký (71 let) - TV specialista

Martin Sladký (71 let) – Ostrava

„Považuji se za TV specialistu, protože se věnuji elektronice od roku 1970 a  konkrétně televizorům od roku 1990. Prošli mi pod rukami tisíce typů a všechny dostupné značky na trhu, i ty co už mezi námi nejsou. Nyní už jsem v důchodu, sice bohužel už nejsem schopný pracovat rukami jako dříve, proto se aspoň koníčku věnuji na tomto portále, kde se snažím čtenářům pomoci s výběrem toho kvalitního televizoru na kterém si i třeba zapaří hry.

Pocházím z dob, kdy výrobky dosahovali opravdové kvality a taková televize, skříň nebo pračka vydržela i 20 let, což bohužel dnes vidím zřídka u jakéhokoliv produktu. Jelikož mám dlouholeté zkušenosti se všemi značkami, vybírám pouze ty které nabízejí opravdovou kvalitu.

Bohužel u mnohých značek s obrovskou výrobou, jsem zaznamenal vysokou poruchovost, proto se snažím zde na portálu doporučovat a recenzovat, pouze kvalitní a dlouhověké televize i  jiné produkty mnou zakoupené.“

Může vás zajímat

E-book ZDARMA: Jak prodloužit životnost televize

Chcete výrazně prodloužit životnost vaší televize, aby vám vydržela i 20 let?

Potom získejte E-book ZDARMA: 13 TIPŮ, jak prodloužit životnost televize. Stačí jen vyplnit níže e-mail, jméno a odeslat žádost, pomocí tlačítka.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]